fbpx

O MNIE

CZEŚĆ!

 

Nazywam się Marta Łazarczyk.

Wspieram nauczycielki w odkrywaniu sensu działań, energii i efektywności oraz kobiety        w procesie zmiany zawodowej i osobistej.

Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok w działaniu,
pobierz SENSOWNIK.

Pomoże Ci on odkryć, co jest dla Ciebie ważne     i zyskać siłę do działania.
A jeśli wolisz zacząć od indywidualnego kontaktu, zapraszam na bezpłatną 20-minutową konsultację

O MNIE

 Jestem humanistką z doświadczeniem w zarządzaniu.
Pracowałam w szkole przez 22 lata, w tym 13 lat jako dyrektorka.
Teraz pracuję jako trenerka komunikacji empatycznej, facylitatorka  wspierająca zespoły, które chcą przejść efektywnie przez zmianę. Jako logoterapeutka pomagam kobietom odnajdywać sens swoich działań oraz zwiększać swoją skuteczność.

Zajmuję się wspieraniem kobiet, które chcą dokonać zmiany zawodowej, a nie bardzo wiedzą, jak to zrobić lub są już w jej trakcie i potrzebują, by ktoś z boku spojrzał i pomógł im wyjść z miejsca, w którym utknęły.

Wcześniej sama przeszłam przez długi proces odchodzenia z pracy. Wydawało mi się, że to niemożliwe…a jednak po wielu latach aktywności zawodowej w jednej branży, zmieniłam ją. Odkryłam wtedy, że mogę mieć własną przestrzeń zawodową, która pozwala mi być kobietą spełnioną.

DLACZEGO?

Wierzę, że Ty jako Dyrektorka i Nauczycielka wciąż jesteś zakochana w swojej szkole, przedszkolu, ale też tracisz czasem poczucie sensu tego, co robisz oraz chciałabyś doświadczyć energii i efektywności działania.

Oddajesz dzieciom i młodzieży najlepszą cząstkę siebie, ale bez wsparcia w regenerowaniu sił będzie Ci trudno obdarowywać dzieci i młodzież naturalnym klimatem wsparcia, mądrości i serdeczności.
Zbudowanie tego wsparcia jest możliwe
poprzez nowe umiejętności, nawyki oraz inspiracje
wynikające z doświadczeń innych osób.

Wiem też, że w większości kadrę nauczycielską oraz dyrektorską stanowią dojrzałe kobiety, które chciałyby poczuć flow, czyli wewnętrzną energię swojego życia w domu i w pracy.

Marzą Ci się takie poranki, by wstawać z energią, która poniesie Cię i pozwoli Ci powiedzieć te słowa „dobre to moje życie jest”?
To jest możliwe! Ja to zyskałam po 22 latach pracy w szkole.